Úvod Zo života diecézy Aj v tomto roku môžete našu činnosť podporiť venovaním 2%

Aj v tomto roku môžete našu činnosť podporiť venovaním 2%

733
0

Ak máte záujem podporiť časopis Naša Žilinská diecéza a činnosť Inštitútu Communio, n.o. v Žilinskej diecéze a vo svojich farnostiach a ďalšie aktivity zamerané na pastoráciu, kultúru a dialóg, ponúkame vám možnosť venovať vaše 2 % zo zaplatenej dane.

Ako postupovať

Zamestnanci, ktorým bude ročné zúčtovanie preddavkov za rok 2021 vykonávať zamestnávateľ, vyplnia a podpíšu „Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 % zaplatenej dane“. Tlačivo je k dispozícii aj na tomto odkaze. K vyhláseniu je potrebné priložiť „Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti“ (po vykonaní ročného zúčtovania ho vystaví mzdová učtáreň) a zaslať obidva doklady svojmu miestnemu príslušnému správcovi dane v termíne do 30. apríla 2022.
Zamestnanci, ktorí si daňové priznanie k dani z príjmov robia sami, a právnické osoby na príslušnom mieste daňového priznania uvedú nasledovné identifikačné údaje:

Obchodné meno alebo názov prijímateľa : Inštitút Communio, n.o.

Sídlo: Jána Kalinčiaka 1, 010 01 Žilina

Identifikačné číslo (IČO): 45 733 635

Právna forma: Nezisková organizácia

Viac informácií o podaní dvoch percent, ako aj všetky ostatné tlačivá, nájdete na tejto internetovej stránke: http://rozhodni.sk

Za Vašu podporu a porozumenie Vám úprimne ďakujeme.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu