Úvod Inzercia

Inzercia

Ponúkame vám inzerciu v duchovno-spoločenskom mesačníku Naša Žilinská diecéza. Možnosť prezentovať sa je zvlášť zaujímavá pre regionálne spoločnosti.

Naša Žilinská diecéza je 36-stranový mesačník, ktorého cieľovou skupinou sú najmä čitatelia v stredných rokoch, schopní reflektovať na ponuku obsiahnutú v inzercii. Dôležité miesto v časopise patrí aj mladým ľuďom a seniorom. Zaujímavou cieľovou skupinou však môžu byť i správcovia farností a cirkevných inštitúcií.
Územná pôsobnosť časopisu: okresy Žilina, Martin, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Bytča, Považská Bystrica, Púchov a Ilava. Súčasný náklad je 5 200 výtlačkov, pričom v mnohých rodinách si jeden výtlačok pozrú aj viacerí ľudia.

Vydavateľom Našej Žilinskej diecézy je nezisková organizácia Inštitút Communio pri Biskupskom úrade v Žiline. Časopis je distribuovaný v katolíckych kostoloch Žilinskej diecézy (v spomínaných okresoch). Mesačník Naša Žilinská diecéza vychádza od roku 2012. Teší sa záujmu zo strany veriacich. Ide o originálny projekt – podobne koncipovaný časopis na Slovensku zatiaľ nevychádza. Stavia na blízkosti ľudí – miestnej, ľudskej, duchovnej…
Ponúkame Vám možnosť celostranovej inzercie (formát A4) na jednej z dvoch obálkových strán č. 2 alebo č. 3 (druhá alebo predposledná strana časopisu) za zaujímavú cenu.

V prípade záujmu inzerovať nás neváhajte kontaktovať na nasadieceza(zavinac)gmail.com alebo 0948 433 595.